03 Nisan 2013

Turkcell Olmayan Borcuma Adli Takip!

Bir yıl önce Turkcell hattımı kapattım. Bu tarihten sonra son bir fatura geleceği işlemi yapan kişi tarafından bana ibraz edildi. Bu fatura Mayıs başında bana ulaştı ve 15 Mayıs tarihinde de ödedim. Ondan sonra bir daha fatura gelmedi. Ancak bugün Bursa'dan arayan bir hukuku bürosu otomatik mesajla hattımla ilgili ödenmemiş fatura olduğunu ve hakkımda icra takibi başlatılacağını bildirdi. Hemen Turkcell'i aradım. 2 Nisan 2013 günü saat 21.38'de yaklaşık altı dakika süren bir görüşme sonucunda telefondaki bayan tarafından bana herhangi bir borcumun olmadığını, hakkımda herhangi bir takibatta başlatılmadığını bildirdi. Olmayan borcum hakkında gerekli düzeltmenin yapılmasını istiyorum.

Özer 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 03.04.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize yasal takip süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Özer03 Nisan 2013

    Mesajım üzerine Turkcell'den arandım. Aramada bahsi geçen numaranın ve avukatlık bürosunun kendileriyle alakası olmadığını belirttiler. Ayrıca ödenmemiş herhangi bir faturam olmadığını ve ödenmemiş bir faturaya dair yapılmış hukuki bir işlem de olmadığını teyit ettiler. Kendilerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Bu arada söz konusu avukatlık bürosuna aradıkları numaradan ulaşıp işin aslını sorduğumda ise hiç adımı sanımı sormadan şu inşaat firmasını tanıyor musunuz diye sordular. Hayır yanıtını verince de bir karışıklık olmuş deyip telefonu yüzüme kapattılar. Sonuç olarak ortada Turkcell firmasının ve kapattığım telefonun alet edildiği bir kargaşa söz konusu. Ancak anladığım kadarıyla Turkcell'in bu durumla hiçbir ilgisi söz konusu değil. Tekrar açıklamaları için firmaya ve ilgili müşteri temsilcisine teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön