03 Aralık 2015

Turkcell Olmayan Bir Borcun Tahsili Ve Bir Türlü Geri Ödenmemesi!

Firmanız tarafından yapılan işlemlerin özeti şöyle: Yurt dışına çıkıyor olmam sebebiyle hattımı kapattırmak yerine, daha makul bir tarifeye geçmeyi talep ettim; işlem yapıldı. Ama, cayma bedeli gibi garip ücretler haricinde, yapılan hatalı işlem nedeniyle yaklaşık 185 TL fazla faturam çıktı. Bunu temsilcileriniz de itiraf etti, ekran görüntüsü ekte. Düzelteceğiz dediniz, oyaladınız. Faturanız kesilince düzelecek dediniz, oyaladınız. Kaç kez aradım, bakın son gün geldi diye, düzeltmediniz. O faturayı ben ödedim. Geri ödeyeceğiz dediniz, ödemediniz. 15 iş gününüz de geçti, yine ödemediniz. Yurt dışından defalarca yaptığım aramalarda ödediğim € da cabası.

Uğur 32 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 09 Aralık 2015

    Sayın Yetkili IBAN numarasını verdiğiniz mail adresine ilk kez 11.11.2015 tarihinde göndermiştim zaten. Daha sonra buraya yazmadan önce 2 kez daha gönderdim. Buraya yazdıktan sonra yaptığınız arama neticesinde 05.12.2015 tarihinde 4. kez tekrar gönderdim. Ama hala iade yapılmadı. Bilginize.

  • Turkcell Temsilcisi05 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 05.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin iade süreci ile ilgili IBAN numarası talep edilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön