17 Haziran 2014

Turkcell Olmadığım Üyeliklerden Ücret Almak İstiyor!

Bu telefon numaram ile Turkcell'e kurumsal üyeyim. Katma değerli servisler adı altında bende para kesiyorlar. Müşteri temsilcisine ulaştığımda ki bu benim temsilcim değildi başka biriydi video servislerine üye olduğumu söyledi. Ben böyle bir üyelik yapmadığımı söylediğim halde beni başka bir tarafa aktardı oda zannediyorum tecrübesiz elemandı onunla da bir çözüm yolu bulamadım.
Resimlerde gördüğünüz üzere, ne tesadüf ki hep 6 günde bir ve ardışık günlerde 12 saatte bir ve 2 kere kullanılmış. Yani her 2 kullanım arasında 12 saat 15 dk gibi farklar var. Kısacası ben böyle bir üyelik almadığım halde Turkcell'in buna seyirci kalması işin en vahim yönü.

Halil 279 Okunma

Cevaplar

 • Halil'in Teşekkür Mesajı24 Haziran 2014

  turkcell firmasının konuya yaklaşımları ve çözüm odaklı olması ve kurumsal müşteri temsilcisinin her aşamada son derece ilgili olması bizi bir kez daha memnun etti. teşekkürler.

 • Halil 24 Haziran 2014

  sorunum ile ilgili şikayet aşamasında bana yardımcı olduğunuz için şikayet var ailesi olarak size çok teşekkür ederim. iyiki varsınız, hep böyle kalın. sizi seviyoruz. turkcell firmasının konuya yaklaşımları ve çözüm odaklı olması ve kurumsal müşteri temsilcisinin her aşamada son derece ilgili olması bizi bir kez daha memnun etti.

 • Halil 17 Haziran 2014

  '' [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.'' DİYE yazmışsınız, bu yollardan sizinle irtibata geçmeye çalıştım burası son çaremdi. ancak bu sabah bir kurumsal müşteri temsilcisi beni aradı ve inceleme başlatacakları yönünde bana bir bilgi verdi. şimdi ben süreci izlemeye başladım.

 • Turkcell Temsilcisi17 Haziran 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi17 Haziran 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön