Turkcell Ölçen Hukuk Bürosu!

Kenan D. |

Biraz önce Ölçen Hukuk Bürosu diye bir yerden arayıp daha önce hiç duymadığım bir telefon numarasının bana ait olup olmadığını sordular. Numara bana ait değil dememe rağmen baba adınız şu mu? Dediler. Tersleyip size bu konularda neden cevap vereyim diye sorduğumda telefonu kapattılar.

İnsanların özel kimlik bilgilerini 3. şahısla paylaşma cür'etini ve hukuksuzluğunu gösteren Turkcell'e gerçekten bravo! Her borcu olan Kenan D. için beni arayacaklarsa vay benim halime. Ayıp hiç yakışmıyor Turkcell biz sana kimlik bilgilerimizi adımıza hat çıkartman için veriyoruz, reklam amaçlı ve diğer 3. şahıs firmalarla paylaş diye değil. Bilgi Teknolojileri Kurumuna şikayet mi edelim? İlla ki.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Aralık
  14:26

  Müşterimiz ile 10.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimizin şikayeti ile ilgili işlemler yapılmıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 02 Aralık
  13:32

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.