02 Aralık 2014

Turkcell Ölçen Hukuk Bürosu!

Biraz önce Ölçen Hukuk Bürosu diye bir yerden arayıp daha önce hiç duymadığım bir telefon numarasının bana ait olup olmadığını sordular. Numara bana ait değil dememe rağmen baba adınız şu mu? Dediler. Tersleyip size bu konularda neden cevap vereyim diye sorduğumda telefonu kapattılar.

İnsanların özel kimlik bilgilerini 3. şahısla paylaşma cür'etini ve hukuksuzluğunu gösteren Turkcell'e gerçekten bravo! Her borcu olan Kenan D. için beni arayacaklarsa vay benim halime. Ayıp hiç yakışmıyor Turkcell biz sana kimlik bilgilerimizi adımıza hat çıkartman için veriyoruz, reklam amaçlı ve diğer 3. şahıs firmalarla paylaş diye değil. Bilgi Teknolojileri Kurumuna şikayet mi edelim? İlla ki.

Kenan 2.411 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 10.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin şikayeti ile ilgili işlemler yapılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön