Turkcell Öğrenme Kulübü Servis Aboneliği Yapılmış!

İlyas D. |

Daha sonra öğrendiğim ve haftalığı 10 TL olan Öğrenme Kulübü isimli servise yaklaşık beş ay önce üye yapılmışım ve buna istinaden durumu öğrendiğim bu tarihe kadar ücretler faturama yansıtılmış. Böyle bir servise abone olmuşluğum kesinlikle yoktur. Faturama yansıtılan ücretler etik değildir, tüketici haklarına aykırıdır.

Tüketici olarak mağdur edilmek talep etmediğim bir servise üye yapılıp ödeme yapmaya zorunlu bırakılmak kişilik hak ve hürriyetlerine büyük bir saldırıdır. Turkcell gibi köklü bir firmadan tüketiciyi koruyan adımlar atmasını bekliyorum. Daha önceden V**** müşterisiydim ve sırf bu şekilde bir servise istek dışı üye yapıldığım için numaramı taşımıştım.

Aynı şeyi Turkcell'de de yaşamak beni son derece üzmüştür. Benden yasa dışı ve isteğim dışı olarak her kuruşun iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlyas D.
  18 Haziran
  03:55

  Turkcell madem suçunu kabul etmiyor avukatımla görüştüm buradaki benzer şikayetleride emsal gösterip mahkemeye gideceğim mahkemede görüşürüz Turkcell

 • 17 Haziran
  18:38

  Müşterimizi 17.06.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 16 Haziran
  09:42

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.