Turkcell "Ödüllü" Uygulaması Mağdur Ediyor.

Uğur İ. |

31.07.2014 tarihinde, Turkcell'den bant kaydı ile aranarak ödüllü yarışmaya katıldım. Ücret konusunda bir bilgilendirme yapılmadı. Daha sonra fark ettim ki hattımdan 3,5 TL alınmış. Müşteri hizmetleriyle görüştüm "ilgili şirket iş ortağımız, biz iade yapamayız" diyerek numara verdiler. Turkcell benim numaramı iş ortağıyla, onayım olmaksızın paylaşma hakkına sahip değildir.

Benim gibi yüzlerce mağdur burada şikayet iletmiş. Ancak hala aynı sistem işlemekte. Demek ki Turkcell müşterilerinin mağdur edilmesine kayıtsız kalıyor. Buna son vermenizi, hattımdan inisiyatifim olmadan alınan 3,5 TL'nin ivedilikle iadesini istiyorum.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur İ.
  05 Ağustos
  18:54

  yillardir müşterisini yolunacak tavuk yerine koydu! simdi de alenen dolandiriyor! kullanmam! kullandirmam!

 • 02 Ağustos
  13:34

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 01.08.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 02 Ağustos
  10:19

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.