Turkcell Ödüllü Soruyla Mağdur Ediyor!

Ömer T. |

Turkcell'den telefonum aranıp ödüllü soru diye soru sorulup faturaya para yansıtıldığını ilk defa duydum, soru sorulup doğru cevap verirsen 3,5 TL karşılığı 50 dk verilecek diyorlar meğerse, soruya doğru cevap verdiğinde faturaya her soru karşılığında 3,5 TL yansıtıyorlar ve bunu belirtmedikleri için insanlar kandırılıyor, sonradan fatura tutarınız arttı diye mesaj gelince anlaşılıyor.

Turkcell müşteri hizmetleri fatura bölümünü geri arayıp bu durumu izah etmek istediğimizde bir sonuç alamıyoruz. Parayı her halukarda alırız diyorlar. Bunun bir yanıltmaca olduğunu ve insanları kandırdıklarını telefonu bir çocuğun veya bu konuda yanıldığını düşünen birileri mağdur olduğuyla kalıyor.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer T.
  26 Ocak
  17:08

  hiç ilgilenmiyorlar bizim çözüm ortağımız deyip kapatıyorlar

 • 31 Ekim
  12:11

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 23.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ömer T.
  28 Ekim
  18:02

  Türkcell de artık cambazlık yapıyor, bizim yapabilecek bir şeyimiz yok, Tüketici haklarına gidebilirsiniz deniyor... Vatandaş da ne yapsın onlarda bunu fırsata çeviriyor..

 • Ömer T.
  22 Ekim
  19:25

  Müşteri hizmetleri bölümüyle görüştüm iptal msm gönderdim ayrıca mail gönderdim sonuç alamayacağım söylendi

 • 22 Ekim
  17:53

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.