Turkcell Ödüllü Soru Uygulaması Mağdur Ediyor!

Deniz B. |

Ödüllü Soru Turkcell adına beni aradı. Bu soruyu doğru bilirsen günlük konuşma paketi kazan yanlışlıkla kapatacağıma tuşa bastım 5.5 TL gitti kullanmadan Turkcell müşteri hizmetlerini aradım ödüllü soruyu iptal ettirmek istiyorum yanlışlık oldu dedim paramın iadesini istiyorum dedim geriye dönüş yok dedi. Bende paketi kullanmak istemiyorum. Sizin adınıza güvendik dedim biz iş ortağıyız iptal edemiyoruz bir numara verdiler 0212 900 13 00 bu numarayı ara dediler bir saat aradım aradım kimseye ulaşamadım yakında hattımı kıracağım. Nasıl sorumlu olmaz?

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ocak
  09:02

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 10.01.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 14 Ocak
  09:21

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.