Turkcell Ödüllü Soru Ücretlendirmesi!

Ufuk U. |

27.08.2014'te Turkcell'e bağlı Ödüllü Soru diye bir firmadan aranıp yarışmaya katıldım. 6 tane soruyu doğru bildim. Hattım faturalı bir hat. Hattıma günlük 50 dk yüklendi. 29.08.2014'te Turkcell müşteri hizmetlerini aradım. IPTAL yazıp 1300'a gönderince bekleyen işlemlerin iptal edileceği söylendi. Söyleneni aynen yaptım. Bana şöyle bir mesaj geldi:"Talebiniz üzerine kazandığınız 20 TL/50 dk konuşma paketiniz ve bekleyen tahsilat işleminiz iptal edilmiştir. SOR yazıp bu mesajı cevaplayarak kazanmaya devam edebilirsiniz." İlerleyen günlerde tekrar tekrar benim hattımdan ücretler tahsil edilmeye devam etmiştir. Ben bana gelen iptal mesajından itibaren tahsil edilen 3,5 x 3=10,5 TL'nin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  16:19

  Müşterimiz ile 04.09.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 01 Eylül
  15:57

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.