Turkcell Ödüllü Soru Mağdur Etti!

Eşref Erdinç U. |

Turkcell ödüllü soru kampanyası beni 0 888 222 13 00 numaradan arayarak Turkcell'in 20. yıla özel bir kampanyası olduğunu ve sordukları sorulara cevap vermemi isteyerek 50 dakika kazanacağımı söylediler. Bende bunun Turkcell'den olduğu için böyle bir kelime oyunu yaparak mağdur edeceklerini düşünemedim ve bunun ücretli olduğu bilgisi tarafıma bildirilmedi.

Turkcell Çağrı Merkezinden S.. bey siz onay vermeden aranamazsınız denildi. Verdiği Çağrı Merkezinde G.. bey ile görüştüm şu aradığınız 0212 900 numarasını aradım bu hat çok pahalı dedi. Turkcell yetkililerine durumu anlattığımda bizim bununla bir alakamız yok denildi. Turkcell'e yakıştıramadım.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  16:40

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 27.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Ekim
  13:16

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.