24 Haziran 2014

Turkcell Ödüllü Soru Kampanyası Yanıltıyor!

08882221300 no'lu telefondan Turkcell ödüllü soru servisinden arama da soruların ücretsiz olduğu söylendi. Her doğru cevapta 3,5 TL alındığı tarafıma net bir şekilde bilgilendirilmediğim halde faturama ücret yansıtıldı. Bununla ilgili müşteri Turkcell müşteri hizmetlerini aradığım da bu servisin kendilerine ait olmadığını başka firma tarafından verildiği iletilmektedir, verdikleri numarayı aramama rağmen herhangi saygısızca bir üslup kabul etmişsiniz vs. gibi konuşmaktalar. Mesafeli satışta 7 günde iptal etme hakkım var. Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. Turkcell'e olan güvenim kaybetmiş durumdayım.

Sinan Ş. 1.106 Okunma

Cevaplar

  • Sinan Ş.25 Haziran 2014

    Merhaba; Konuyla ilgili, Turkcell müşteri hizmetlerini ve ödüllü soru müşteri temsilcilerini aradığım da herhangi bir cevap alınamamıştır. Ve sorunumu çözmek adına herhangi bir girişimde bulunmamaktadır.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi24 Haziran 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 23.06.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi24 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön