Turkcell Ödüllü Soru Kampanyası Yanıltıyor!

Sinan Ş. |

08882221300 no'lu telefondan Turkcell ödüllü soru servisinden arama da soruların ücretsiz olduğu söylendi. Her doğru cevapta 3,5 TL alındığı tarafıma net bir şekilde bilgilendirilmediğim halde faturama ücret yansıtıldı. Bununla ilgili müşteri Turkcell müşteri hizmetlerini aradığım da bu servisin kendilerine ait olmadığını başka firma tarafından verildiği iletilmektedir, verdikleri numarayı aramama rağmen herhangi saygısızca bir üslup kabul etmişsiniz vs. gibi konuşmaktalar. Mesafeli satışta 7 günde iptal etme hakkım var. Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. Turkcell'e olan güvenim kaybetmiş durumdayım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Kampanya/Promosyon Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan Ş.
  25 Haziran
  10:09

  Merhaba;
  Konuyla ilgili, Turkcell müşteri hizmetlerini ve ödüllü soru müşteri temsilcilerini aradığım da herhangi bir cevap alınamamıştır. Ve sorunumu çözmek adına herhangi bir girişimde bulunmamaktadır.

 • 24 Haziran
  10:04

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 23.06.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 24 Haziran
  09:35

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.