18 Ocak 2016

Turkcell Ödüllü Mini Game Bilgim Dışı İşlem!

Turkcell hattım ödüllü mini game sitesine üye olmuş bilgim dışında ama müşteri hizmetlerini aradığımda işlemin bilgim dahilinde yapıldığı mesajı kendim onayladığım söyleniyor fakat tarafımdan kesinlikle böyle bir mesaj gönderilmedi. Bunu da ekteki fotoğrafta paylaşıyorum. Firma tarafından görüşmeye direk para iadesi yoktur diye başlanıyor.

Aynı konudan şikayetçi çok kullanıcı olduğunu biliyorum. Firma tarafından bu yolla haksız para kazanıldığını düşünüyorum. Bu kazancın hattımın fatura ücretinden düşülmesini istiyorum aksi takdirde mahkeme yoluna gideceğim. Ben nereye hangi mesajı attığımı bilmeyecek değilim. Suçu üzerime atmaya çalışmalarını kabul etmiyorum.

Yasin 108 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 21.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yasin 19 Ocak 2016

    Turkcell hattım ödüllü mini game sitesine üye olmuş bilgim dışında. Ama müşteri hizmetlerini aradığımda işlemin bilgim dahilinde yapıldığı mesajı kendim onayladığım söyleniyor fakat tarafımdan kesinlikle böyle bir mesaj gönderilmedi. Bunu da ek'teki fotoğrafta paylaşıyorum. Firma tarafından görüşmeye direk para iadesi yoktur diye başlanıyor. Aynı konudan şikayetçi çok kullanıcı olduğunu biliyorum. Firma tarafından bu yolla haksız para kazanıldığını düşünüyorum. Bu kazancın hattımın fatura ücretinden düşülmesini istiyorum aksi takdirde mahkeme yoluna gideceğim. Ben nereye hangi mesajı attığımı bilmeyecek değilim. Suçu üzerime atmaya çalışmalarını kabul etmiyorum.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön