Turkcell Ödeyemediğim Faturalar!

Cihan G. |

Bundan bir sene önce faturalı hat aldım ve kullanmadım. Aradan 4 ila 5 ay geçti faturalar birikip 220 TL civarında geldi. Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp 2 taksit yapabileceklerini söylediler ve kabul ettim. İlk taksidi ödedim zor durumda olmama rağmen. İkinci taksidi ödemeye imkanım yoktu, yeni okulu bitirmişim, iş güç yok.

Derken bir kaç ay sonra faiziyle 400 TL'yi buldu ve 1 haftaya kadar ödeyemezsem 150 TL daha üstüne gelecek. Bu konuda yardımcı olacak kimse yok. Boştayım ve bir işe girene kadar da ödeyecek param yok. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan G.
  05 Ağustos
  11:36

  bana herhangi bir arama çağrısı gelmedi ve herhangi bir bilgi verilmedi bir arama çağrısı gelmesi durumunda cevap vermem her saatte mümkün saygılarımla...

 • 29 Temmuz
  12:56

  Müşterimizi 29.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 28 Temmuz
  11:22

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.