26 Temmuz 2013

Turkcell Ödeyemediğim Faturalar!

Bundan bir sene önce faturalı hat aldım ve kullanmadım. Aradan 4 ila 5 ay geçti faturalar birikip 220 TL civarında geldi. Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp 2 taksit yapabileceklerini söylediler ve kabul ettim. İlk taksidi ödedim zor durumda olmama rağmen. İkinci taksidi ödemeye imkanım yoktu, yeni okulu bitirmişim, iş güç yok.

Derken bir kaç ay sonra faiziyle 400 TL'yi buldu ve 1 haftaya kadar ödeyemezsem 150 TL daha üstüne gelecek. Bu konuda yardımcı olacak kimse yok. Boştayım ve bir işe girene kadar da ödeyecek param yok. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Cihan 38 Okunma

Cevaplar

  • Cihan 05 Ağustos 2013

    bana herhangi bir arama çağrısı gelmedi ve herhangi bir bilgi verilmedi bir arama çağrısı gelmesi durumunda cevap vermem her saatte mümkün saygılarımla...

  • Turkcell Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Müşterimizi 29.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi28 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön