05 Nisan 2014

Turkcell Ödenmiş Faturamı İcraya Verdi.

533 665 **** no'lu hattımı Aralık 2008'de Avea'ya taşıdım. Aralık ayında 1 hafta kullanmış olduğum fatura tutarı adresime iletilmedi. Ocak itibariyle bu fatura gelmedi. Şubat 2009'da Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp fatura tutarımı öğrenip ödemek istediğimde Aralık 2008 dönemine ait 2 adet fatura 190.00 TL borcum olduğunu ve faiz ile birlikte 300.00 TL borcum olduğu söylendi.

Vakıflar Bankası'ndan almış olduğum ödemeyi teyit eden dekontları Turkcell'e faksladım. Fakat aradan yaklaşık 1 ay gibi bir süre geçmesine rağmen kendilerine ilettiğim fakstaki dilekçe ve ödeme dekontlarına istinaden bir cevap alamadan Turkcell tarafından icraya verildim. Ben sorunun çözümünü beklerken Turkcell beni avukatları aracılığı ile icraya vermiş oldu ve halen de devam ediyor.

Osman 235 Okunma

Cevaplar

  • Osman11 Nisan 2014

    Türkcel müsteri hizmetlerini aradığımda konu ile ilgili cevap alamadım, tekrar beni aramanızı rica edeceğim

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2014

    Müşterimizi 05.04.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön