08 Ocak 2016

Turkcell Ödenmiş Faturalarımı Yeniden Ödetiyorlar!

Ben bu faturaları ödediğim halde ve Turkcell'in kendi hesabım uygulamasında tarihli olarak ödendiği görüldüğü halde benden yeniden ödemem isteniyor ve müşteri hizmetleri asla yardımcı olmamakla beraber umursamaz bir tavır sergiliyor ve hiçbir muhatap yok.

İnsanları saf yerine koyuyorlar, müşteri temsilcisi D***hanım sicil No. 90***3. Ayrıca şikayetçiyim, arz ederim.

Hayrettin 24 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2016

    Müşterimizi 12.01.2016 ve 13.01.2016 tarihlerinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hayrettin 11 Ocak 2016

    Ben bu faturaları ödediyim halde ve türkselin kendi hesabım uygulamasında tarihli olarak ödendiyi görüldüyü halde benden yeniden ödemem isteniyor ve müşteri hizmetleri asla yardımcı olmamakla beraber umursamaz bir tavır sergiliyor ve hiçbir muhatap yok insanları keriz yerine koyuyorlar müşteri temsilcisi duygu hanım sicil No. 9034333 ayrıca şikayetçiyim arz ederim

  • Turkcell Temsilcisi08 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön