09 Haziran 2014

Turkcell Ödenmemiş Faturalar Olduğuna Dair Mesaj Gönderdi.

Bugün dayımın telefonuna ödenmemiş faturaları bulunduğu ve ödenmemesi durumunda faiz ve avukat masrafı tahsile edileceği bilgisini içeren bir mesaj gelmiş ve taksitlendirme seçenekleri için 0532-757-**** no'lu telefonu araması gerektiği söylenmiş fakat numarayı aradığımızda hattınız özel aramalara kapalıdır uyarısı veriyor ve bir muhataba ulaşamıyoruz. Dayımda faturaların nerden kaynaklandığını hakkında bilgi sahibi değil. Konunun muhatabı olacak bir yetkili varsa ilgili telefon numarasına geri dönüş yapsın lütfen.Turkcell'in dikkatine...

Veysel 288 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi10 Haziran 2014

    Müşterimiz ile 10.06.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi09 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön