15 Şubat 2016

Turkcell Ödemesini Yaptığım Faturam Tekrar Tahsil Edildi!

08.02.2016 tarihinde ödemesini yaptığım faturam son ödeme tarihi olan 09.02.2016 tarihinde otomatik ödeme talimatı var diye ikinci defa tahsil edilmiş. Aradığımda evet iki defa alınmış diye onayladı müşteri temsilcisi, yalnız hiç merak etmeyin önümüzdeki ay ki faturanızdan düşülecektir diyor.

Faturamı günü geldiğinde ödemek istiyorum çünkü ödemem gereken bir doğalgaz faturam var ve ben 15.02.2016 tarihinde bunu yapmak zorundayım. Fazladan çekilen tutarın hesabıma geri aktarılmasını, aksi takdirde Hakem Heyetine bildirip Turkcell hakkında dava açacağım.

Belkide otomatik ödeme verip hesaplarını kontrol etmeyen, farkında olmayan yüzlerce insan vardır ve bu durum onlar içinde bir yol olur. Herkesi de uyarıp forumlar da ve sosyal medya da yayınlayıp herkesin haberdar olmasını sağlayacağım. Turkcell bunu yapıyorsa başkaları ne yapmaz güven bu kadar kolay zedelenmemeli...

Abdulkadir 135 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 18.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize mükerrer ödemesi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Abdulkadir 18 Şubat 2016

    İnceleme kaç gün sürüyor bilmiyorum ama müşteri hizmetleri numarasını zten biliyoum arayıp hiçbir sonuç alamadığım için buradan yazdım ve hala Turkcell beni araıp iademi yapmadı bu kadar kötü olucaını bilsem kesinlikle urkcele gecmezdim gözünü seveyim Vodafone 7 yıl boyunca hiç problem yaşatmadı bana... En kısa sürede Vodafone geri dönecegim ve bu akşam itibariyle sosyal medyadan herkese eskiye dair ödemelerini konrtol etmelerini tavsiye edeceğim kimbilir kimler fazla fazla ödeme yaptı farkında olmadan...

  • Turkcell Temsilcisi15 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön