13 Mayıs 2015

Turkcell Ödemede Gecikme, Mağdur Etme!

Turkcell den almış oldum sözleşmeli hat üzerinden birde cihaz aldım. Fakat bir süre sonra bunun iptalini istedim kapattırdım. Son faturamı 04.05.2015 tarihinde yatırmış oldum. Turkcell bunu cihaz için anlaşmalı olduğu Finansbank'a ödemesini sağlamamış ve burada başladı.

Bugün tarih 13.05.2015'i gösteriyor. 9 gün önce Turkcell'e ödemiş oldum para hesap hareketlerine dolayı bende toplu ödeme yapamıyorum! Abicim kredi kartının gözünü seveyim. Yağmurdan kaçtık doluya yakalandık yok abicim yok malı verene imzayı attırana kadar müşterisin sonrasında. Ne oldun kim oldun mühim değil...

Hasan 209 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön