Turkcell Ödemede Gecikme, Mağdur Etme!

Hasan S. |

Turkcell den almış oldum sözleşmeli hat üzerinden birde cihaz aldım. Fakat bir süre sonra bunun iptalini istedim kapattırdım. Son faturamı 04.05.2015 tarihinde yatırmış oldum. Turkcell bunu cihaz için anlaşmalı olduğu Finansbank'a ödemesini sağlamamış ve burada başladı.

Bugün tarih 13.05.2015'i gösteriyor. 9 gün önce Turkcell'e ödemiş oldum para hesap hareketlerine dolayı bende toplu ödeme yapamıyorum! Abicim kredi kartının gözünü seveyim. Yağmurdan kaçtık doluya yakalandık yok abicim yok malı verene imzayı attırana kadar müşterisin sonrasında. Ne oldun kim oldun mühim değil...

Etiketler :

Fatura Ödeme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mayıs
  08:37

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 13 Mayıs
  15:47

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.