14 Nisan 2015

Turkcell Ödeme Alma Sorunu!

Sabah 5 adet farklı kart ile ödeme yapmaya çalıştım ancak başaramadım. Daha sonra güç bela ulaştığım müşteri temsilcisi arkadaş sesli yanıt sistemi fatura ödemede Turkcell'in problem yaşadığını söyledi. Kredi kartlarım yanımda değil. Başka türlü bir ödeme şansım yok.

Eğer sorun geçici ise hattımı 24 saat açılmasını istedim ancak oda mümkün olmadı ve temsilci arkadaş başından atmak için düzelmiş olabileceğini söyleyip tekrar sesli ödeme sistemine aktarıp tekrar salladı. Sizin yaşadığınız ödeme alma sorunu yüzünden ben neden telefonumu açtıramıyorum. Madem sorun yaşıyorsunuz sorumlusu ben miyim? Eğer sizin ödeme alamamanız yüzünden taahhüt iptal olursa nasıl bir cevap vereceksiniz?

Uğur Ö. 220 Okunma

Cevaplar

 • Uğur Ö.17 Nisan 2015

  Geri Dönüş Yapıldı. Telefonla arayan yetkili; ödeme sisteminde hata olduğunu kredi kartı ile tekrar test etmem gerektiğini söyledi. Sistemi çalışmadığını kabul eden Turkcell gibi bir firma Sorunun çözümüne dair benim test yapmamı istedi Şaka gibi. İsterseniz bunlar sonraki testlerinizi de söyleyin ben gerçekleştireyim.

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi15 Nisan 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Uğur Ö.14 Nisan 2015

  Size mail adresinden de yazmama rağmen dönüş alamadım. Müşteri hizmetleri temsilcisinin \"temsilci ark. Başından atmak için düzelmiş olabileceğini söyleyip tekrar sesli ödeme sistemine aktarıp tekrar salladı\" yazmıştım. Konu ile ilgili dönüşünüzü beklerim.

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi14 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön