Turkcell Ödediğim Paranın Hakkını Alamıyorum!

Ahmet T. |

Ben 21 yıldır Turkcell abonesiyim ve şuan 36 yaşındayım daha çocuktum hattımı aldığımda ve şuan 300 lira her ay fatura ödemesi yapmaktayım ancak bu paranın karşılığını alamıyorum. Bu kaçıncı şikayetim ve her aramalarında aynı şeyleri duyuyorum, çözüm yok ve bana yardımcı olamıyorlar.

İnternet sorunu yaşıyorum aylardır bağlanamıyorum, işimi göremiyorum. Arkadaşlarım diğer x operatörlerle internetlerinde adeta cirit atıyorlar ve benim halime gülüyor, bana dün gece bir SMS geldi Turkcell'den çok ilginçti (sayın müşterimiz pilatin paketinizden 400 MB kalmıştır, paketinizi bitirmeniz durumunda 5 TL karşılığında 250 kullanabileceksiniz) sadece gülüyorum bağlanamıyorum ve ek paket tanımlayacaklar.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Aralık
  16:27

  Müşterimize 03.12.2014 tarihinde kapsama alanı hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 26 Kasım
  12:58

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.