Turkcell Ödediğim Para Boşa Gitti!

Mutlu Y. |

Turkcell'de sözleşmeli iPhone 5S telefon aldım 2.100 TL 'ye 7 ay ödedim ve birikmiş paramla kapatmak istedim çağrı merkezi ile görüştüm ne kadar borcum kaldı dedim 1.915 lira dediler yani benim ödediğim 750 TL'yi hiç ettiler. Kaliteli dedikleri firma çağrı merkezi 25 dk iki ayrı kişi biri yetkili çözüm üretemediler boş boş beklettiler tabi oda paketeki dk'lardan gidiyor ya yok bilgisayar yavaş yok bağlantı yavaş gibi bahaneler sunarak o zaman reklamda söylediklerinizin hepsi yalan süper hızlı internet filan. Daha fazlada ödeme yapmayacağım.

Etiketler :

Cihaz Kampanya Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  10:51

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.01.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 13 Ocak
  09:22

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.