19 Nisan 2013

Turkcell Ödediğim Borca İcra Kağıdı Geldi!

Alanya Tuluklar Turkcell bayisine bağlı bulunan A.... S.... E..... adlı Turkcell personeli işlemlerimizi halletmek için firmamıza geldi. birkaç işlemimizi gerçekleştirdi fakat; adıma ait bahsi geçen numaramı iptal ettirmek istediğimi söyledim oda formu doldurarak imza atmamı söyledi.

Benden hattın borcunu aldı ama 1 yıl aradan sonra Alanya 2, icra dairesi ilamsız takiplerde ödeme emri adı altında bir kağıt geldi. borcu ödemediğim takdirde icra yolu ile alacaklarını bahsediyorlar anladığım kadarı ile bana doldurtmuş olduğu formu ya yerine ulaştırmadı yada Turkcell'de bir sorun var, aynı kişi çok sayıda kişiyi mağdur etmiştir çevremde bu kişinin birçok mağduru var yardımcı olmanızı istiyorum.

Ahmet 93 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden incelemeler sağlanmış ve müşterimize 20.04.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön