Turkcell Numaranız Tanımlanamıyor Hatası!

Erdem D. |

Hukuk büromuza ait 4 adet hattımız mevcut. Bunlardan bir tanesi 13/06/2013 tarihi 18:30 saatinden itibaren arama yapmaya çalıştığımızda numaranız tanımlanamıyor şeklinde bir bant kaydı dinletiyor ve ardından kapanıyor. Gelen çağrıları alabiliyoruz, mesaj alabiliyoruz ancak arama yapamıyoruz.

Bu hatlar avukat hattı olması nedeniyle her an kullanılması gereken hatlardandır. Ancak; bu saat itibariyle müşteri temsilcileri ile yaptığımız görüşmelerde de sorunumuza çözüm bulunamadı. Sorunun yarın sabah çözülmemesi halinde 4 adet hattımızı farklı bir operatöre taşıyacağımızı buradan yetkililere bildiriyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem D.
  14 Haziran
  11:48

  Bugün içerisinde sorunumuzun çözülmemesi halinde 4 adet hattımızı farklı bir operatöre taşıyacağımızı buradan yetkililerinize bildiriyorum. Ben avukatım ve şu anda hattımı kullanamamaktan dolayı para ve müvekkil kaybı yaşıyorum sorunun devamı halinde yasal olan tüm haklarımı da kullanacağım konusunda bilgilenmenizi rica ederim.

 • 14 Haziran
  11:41

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.


  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.