23 Mart 2013

Turkcell Numaranız Tanımlanamıyor!

Hattımızı kurumsal devir yaptık. Devir yaptıktan sonra arama yapmaya çalıştığımız zaman "NUMARANIZ TANIMLANAMIYOR" diye bir hata mesajı alarak arama yapamıyoruz. Defalarca müşteri hizmetleri, kurumsal danışmanlar ve genel müdürlük ile görüşmemize rağmen henüz bir çözüm üretemediler.

Satış departmanında kullanılan bir hat olması nedeni ile müşteri ve para kaybına uğramaktayız. Son derece mağdur olduğumuzu düşünüyoruz. Şirketin sistem değişikliği yapmasının ceremesini biz çekiyoruz. Perpa Ticaret Merkezi'ndeki TİM zaten tam bir facia. Bir haftadır sistemimiz çalışmıyor deyip başlarından atıyorlar. Acil çözüme ihtiyacımız var.

Türkan 196 Okunma

Cevaplar

  • Türkan 23 Mart 2013

    21.03.2013 perşembe gününden beri aynı cevabı almaktayım. Malesef bu benim problemime çözüm oluşturmamaktadır. Bütün bu kayıtların neticesinde herhangi bir dönüş de sağlanmamaktadır. Bu durumunda Turkcell'i seçmekle hata mı etmiş oluyoruz? Bu durum ciddi iş kaybı oluşturduğu için son derece mağdurum.

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön