Turkcell Numaramı Taşırken Asılsız Bilgi Verildi!

Deniz K. |

Kocaeli'ndeki Şen Marmara İletişime gittim.Müşteri temsilcisinin yönlendirmesiyle önceki operatörümdeki 35 TL (her yöne 500 dk, 5000 sms, 500 mb)ödediğim tarifemin Turkcell'de 30 TL olduğu söylendi.Ayın 23 ünde Turkcell'e geçtim ve bu sabah fatura kullanım tutarımın 57.52 TL olduğu mesajını aldım.

Hemen bayiye gittim ilgilenmelerini geçtim önemsenmiyorum bile yetkiliyle görüştüm şikayet için durumu anlattım ama tekrar beni o arkadaşa yönlendirerek yapabileceği olmadığını söyledi.Ayrıca müşteri hizmetlerinden dakikalarımın her yöne olmadığını öğrendim ve ayrıca sadece 250 dakikam olduğunu.Şubenizdeki eleman beni yanıltarak Turkcell'e geçirdi.Şimdi karlı mı çıktınız?Hem Turkcell'den hem de şubenizden şikayetçiyim.

Etiketler :

Personel Davranışı Personel Eksik Bilgilendirme Numara/Hat Taşıma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Haziran
  13:29

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.