14 Eylül 2013

Turkcell Numaramı Firmalarla Paylaşıyor!

Çeşitli ticari kuruluşlar tarafımdan Turkcell'e ait telefon numaram aranmakta ve mesaj yollanmaktadır. Arayan kişiye bu numarayı nereden temin ettiğini sorduğumda ilgili telefon şirketinden yanıtı gelmektedir.

Numaramın paylaşımı yasaklanmıştır. Bu konuda 532'yi defalarca aramama rağmen, çıkan görevli şikayetimi işleme koyma yetkisinin olmadığını beyan etmektedir. Bu konuda defalarca şikayetim olmasına rağmen firma tarafından şikayetlerim hakkında bir bilgi verilmemiştir.

Nuri 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 14.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön