15 Nisan 2013

Turkcell Numaralarımızın Reklam Amaçlı Diğer Firmalara Dağıtılması!

Turkcell hattıma sürekli reklam amaçlı gelen aramalardan ve sms lerden son derece rahatsızım. En olur olmaz zamanlarda gelen aramalar, ve dinlemek için gösterilen sabır, artık sınırlarımı zorluyor. Reklam amaçlı gelen SMS lerin sayısını belirtmek imkansız, her gün mesaj gelen kutumdan bu mesajları silmek için resmen zaman ayırmak zorunda kalıyorum.

Turkcell benim cep numaramı bu firmalara dağıtma hakkını nerden ve kimden alıyor ? Turkcell in derhal yapılan bu uygulanmasını sonlandırmasını ve numaramın dağıtıldığı firmalardan geri alınmasını talep ediyorum. Aksi takdirde yasal olarak bu konuda hakkımı arama yoluna gideceğimi bildirmek istiyorum.

Türkan 52 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizi 16.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön