24 Mart 2014

Turkcell Numaraları Satmıyorsa Niye Engellemiyor?

13-14 yıldır Turkcell kullanıcısıyım Bugüne kadar da memnundum. Ta ki kazanılan yetmiyor gibi numaralarımızı satıp ekstra kazanmaya çalışılana kadar. İstemediğim halde gönderilen SMS'lerden bahsediyorum.

Bunlar için yaklaşık 3 yıldır defalarca kez Turkcell'e bildirim yaptım. 2780'e yönlendirdim. İptal yazıp bir yerlere gönderdim, gelen mesajdaki ilk 3 harfi yazıp ve son olarak da ALL yazıp 2780'e gönderdim. Ki zaten bu mesajlara kapalı görünüyordu hattım ama nafile hala geliyor.

Turkcell paylaşmıyorsa niye engel olmuyor bu mesajlara? Toplu mesaj firmalarından birinin genel müdürüyle görüştüm ve Turkcell gibi firmaların, numaralarımızı sattığını söyledi.

Oğuzhan 106 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan 27 Nisan 2014

    Herhangi bir sonuca ulaşamadılar. Hala mesaj geliyor.

  • Turkcell Temsilcisi24 Mart 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön