03 Eylül 2013

Turkcell Numara Taşımama İzin Vermiyor!

Mart 2013 de babamın üzerine olan Turkcell hattı kendi adıma ücretsiz olarak aldım.İşlem sırasında 90 gün sonra başka operatöre geçiş yapabileceğim söylendi. Şu an operatörü değiştirmek için başvurduğumda bunun olamayacağını zira BTK tarafından kısa süre önce bu tür hatlarda operatör değiştirebilmem için gerekli olan süreyi 01.10.2014 tarihine uzattığını öğrendim.

Yani diğer bir tabirle ben yasal tüm sorumluluğu bana ait olan operatör içi her türlü değişikliği yapabileceğim hattı başka bir operatöre taşıyamıyorum. Nedeni ise BTK'nın kısa süre önce yaptığı değişiklik. Numara taşıma işlemim gerçekleşmedi. Gerekli işlemin yapılmasını ve mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Samet 51 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 03.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön