09 Mayıs 2013

Turkcell Numara Taşımama İzin Vermiyor!

Yine yeniden Turkcell yaptı yapacağını, 2, 5 ay önce 13 yıldır kullanmakta olduğum hattı annemin üzerine olan hattı üzerime taşıdım. Numara taşıma işlemi yaptığım birim ilk önce 1 ay sonra numaranızı başka operatöre taşıyabilirsiniz dedi sonra hayır çok pardon 3 ay sonra dediler yok yok biz 2014 ekimden önce numara taşıyamazsınız dediler.

Sizin müşteri memnuniyetiniz bu kadar olsa gerek. İnsanlarda kaliteli diye maalesef TURKCELL seçiyor. Bunun cezasını ben çekmemeliyim. 3 ay dolunca mutlaka ve mutlaka hattımı taşımam gerek çünkü hem dikkatsiz hemde çok pahalısınız.Acil çözüm rica ediyorum. Uygun fiyatlı özgürlüğümü talep ediyorum.

Yahya 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Müşterimizin müşteri hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 10.05.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize Mobil Numara Taşınabilirliği işlemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Yahya14 Mayıs 2013

    Konu hala çözüme kavuşmamıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön