Turkcell Numara Taşımama İzin Vermiyor!

Fulya T. |

Faturalı Turkcell numaramı Avea ya taşımak için başvuruda bulundum. Taşıma talebi Turkcell tarafından reddedildi. sebebini de turkcell bayisinden öğrenebileceğimiz söylendi. İzmir İnönü caddesi üzerinde bulunan Turkcell iletişim merkezinden bilgi istediğimizde bayan personel yardımcı olmadığı gibi sözlü hakarette bulundu.

Daha sonra başka bir personelle görüştük ve taşıma için bir engel görülmediğini söyledi. neden iptal olduğunu sorduğumuzdaysa bilgiler güncellenmemiştir şimdi güncel dedi. bundan 1,5 yıl önce ilgili numara üzerinde isim değişikliği yapılmıştı. bundan dolayı işlem iptal olduysa neden 1,5 yıl sonra güncelleme yaptılar,değilse bir hafta daha beklemek zorunda mıyız?

Etiketler :

Personel Davranışı Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fulya T.
  04 Mayıs
  12:53

  şikayetim üzerine turkcell müşteri hizmetlerinden arandım. arayan personelin davranışlarında bir yanlışlık yoktu çünkü hem konuşmalar kayıt altında olduğu için hem de arama sebepleri yardımcı olmaktan çok numara taşıma işlemini iptal etmem için ikna etmekti. yaşadığım problemi dinlemek dışında yardımcı olabilecek hiçbir şey yapılmadı. ikinci defa numaramı taşımak için başvuru yaptım bu defa süreçte sorun yok gibi görünüyor. normal şartlarda bugün işlemin sonlanması gerekiyor. ancak bu durum iki hafta numaramı kullanamayışımı telafi etmiyor.

 • 03 Mayıs
  18:12

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.