15 Şubat 2014

Turkcell Numara Taşımada Kalan Bakiyemi İade Etmiyor.

2 gün önce numaramı Turkcell'den Vodafone'a taşıdım. Turkcell hattımda 11,29 tl vardı. Bunun iadesi için Turkcell'in internet sitesinde bulunan formu doldurduğumda 'hattınıza ait iade bilgisi bulunmamıştır.' uyarısı veriyor.

BTK'ya göre ise numara taşıma işleminden itibaren 3 ay içinde başvuru yapılırsa kalan bakiyenin iadesi gerekmektedir. Benim numaramı taşımamın üzerinden henüz 2 gün geçmesine rağmen Turkcell talebimi yerine getirmemiştir. Kalan bakiyemin iadesini talep ediyorum.

Cansu 335 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 15.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize TL Kullanımları ve Vergiler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön