16 Ekim 2015

Turkcell Numara Taşıma Talebine Dönüş Yapmadılar.

Numaramı Turkcell'e taşımak için 12.06.2015 tarihinde başvuru yaptım. 16.10.2015 tarihine kadar bir bildirim almayınca Turkcell müşteri hizmetlerini aradım. V**** aramanız lazım ağırdan aldığı için işlem gerçekleşmemiş. Bunu özellikle yapıyorlar diye bir şey salladı geçti. V****'u aradım bizimle hiçbir ilgisi yok bizim yapacağımız bir işlemde yok dedi. Başvuru yaptığım şubeyi aradım. Süre aşımı diye hataya düşmüş gibi bir şey söyledi. Hesap kesiminden önce geçme işlemi bitecek şekilde ayarlamıştım şimdi yetişmeyecek hesap kesimine. Şubedeki arkadaş tekrar şubeye gelmem gerektiğini söyledi. Hiç kusura bakmayın sizin keyfinize göre gel git yapamam.

Önder 141 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 20.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Mobil Numara Taşınabilirliği hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Önder 16 Ekim 2015

    Hayır anlamadığım mesele şu; ben bütün belgeleri imzaladım, istenen belgeyi verdim, yeni sim kartı teslim aldım. Taşımayı becerememişseniz benim ne suçum var. Tekrar şubeye gidecekmişim her işlem yeniden yapılacakmış. Bu ne saçmalık eziyetten başka bir şey değil. Zaten yoğun çalışıyorum zor zaman ayırıp gittim. Elinizde bütün belgeler imzalar her şey. Ne yani bu belgeler tek kullanımlık mı oluyor? Ne bir daha iş çıkartıyorsunuz insana? Aynı belgelerle işlemi yenilesenize. Gelmiyorum kardeşim. Müşteri istiyorsanız siz gelin. Yoksa keyfiniz bilir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön