07 Şubat 2015

Turkcell Numara Taşıma Sonrası TL İade!

Numara taşıma sonrasında Turkcell den gelen kısa mesajı üzerine, kalan TL mi almak için Turkcell web sitesi üzerinden işlem yapmaya çalıştım. Ama sorgulama sonrası herhangi bir bilgi ekrana gelmiyor. TL iade işlemimim yapılmasını istiyorum.

Erdal 139 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 11.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize TL kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Erdal 07 Şubat 2015

    Turkcell web sitesi üzerinde şikayet var kısmında işlem yapmamıza izin verilmiyor, Turkcell numaranız ve şifrenizi girin diyor oysa numara taşıma yaparak Turkcell den ayrıldık. Mail yoluyla bilgilerimi ve isteğimi ilettim.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön