Turkcell Numara Taşıma Sonrası Paket Eksik Tanımlandı!

Murtaza Y. |

Yaklaşık 2 hafta önce numaramı Avea'dan Turkcell'e taşıdım. Keşke taşımasaymışım. Numaramı taşımadan önce kampanyalar hakkında Turkcell iletişim merkezinden bilgi aldım. Numara taşıma işlemi tamamlandıktan sonra paketimi eksik yüklediler.

Sadece 250 dakika Turkcell içi konuşma içeren bir paket yüklediler. Fakat bayi mağduriyetimi gidermedi. Müşteri hizmetlerini aradım 4 gün sonra size döneceğiz dediler. Ben bu süre boyunca diğer hatları arayınca doğal olarak çok fatura binecek. Mağduriyetimin giderilmesi için gerekli girişimleri yaparsanız çok sevinirim.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murtaza Y.
  31 Temmuz
  12:27

  Ben numaramı taşımadan önce Üsküdar Şengünler Turkcell bayisi bana yanlış bilgi verdi. Dediler ki ; 500 MB internet+ 500 her yöne sms+ 250 dk her yöne+ 250 dk turkcell içi konuşma hakkı karşılığı 32 lira ödeyeceksiniz ve her ay bu böyle devam edecek. Fakat numara taşıma işlemi tamamlandığında hattıma bana hiç danışılmadan 21 liralık ben yaptım minik paketi (sadece turkcell içi 250 dk konuşma, internet yok, sms yok) tanımlamışlar. Bu durumu düzeltmek için bayiye gittiğimde bana en başta vaat edilen kampanyanın uzun süre önce bittiğini söylediler. Yani olmayan kampanya bana var gibi gösterilmiş. Aveaya geçmek istesem geçemiyorum çünkü 3 ay Turkcell'de kalmak zorundaymışım. Ben MAĞDURUM...

 • Murtaza Y.
  31 Temmuz
  12:17

  3 haftadır inceleye inceleye bitiremediniz. Bravo Turkcell böyle devam et. Çok müşteri kaybedersin. Üsküdar merkezde bulunan Şengünler Türkcell bayisine ve Turkcell'e hakkımı helal etmiyorum...

 • 10 Temmuz
  14:25

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.