10 Kasım 2015

Turkcell Numara Taşıma Sonrası Kalan Kredi İade Edilmiyor.

Turkcell'den V**' a taşıdığım hattımda kalan kredinin iadesi için internet üzerinden formu doldurdum. Aradan geçen 2 aylık süreye rağmen iade gerçekleşmedi. Turkcell Ofisleri konuyu Çağrı Merkezi ile çözebileceğimi söylerken, çağrı merkezi çalışanları dün 25 dakika konuşmada 5 ayrı yere aktararak konudan bir haber olduklarını en sonunda itiraf ettiler. İnternetten kontrol edildiğinde bir başvuru görünüyor ama 2 aydır iade yok, durumu nasıl öğreneceğiz bir muhatap yok. Turkcell kontör iadesini yapmayarak hakkımızı yok etmektedir.

Savaş 84 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Kasım 2015

    Müşterimizi 13.11.2015 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön