07 Şubat 2014

Turkcell Numara Taşıma Sonrası Fatura Çıkardı.

Ben bu hattı çok fazla gönderdiklerinde dolayı Vodafone'a taşıdım, iyiki de taşıdım. Aralık 25 itibariyle Turkcell'le yollarımız ayrıldı. Fakat fatura ödemelerimiz bitmedi! Neden bitsin? Hesaplar çok farklı !Şubat 7'sinde ödenmek üzere fatura gönderiliyor. Ben otomatik ödeme talimatı vermiştim. Artık bitti diye iptal ettim ama bugün maillerimi kontrol ederken faturayı gördüm! Görmese idim bana birde gecikme faiz vb. altında epey bir ücret çıkardı. Müşteri hizmetlerini aradım. 90 gün sürüyormuş bu işler. Pes bu kadar da olmaz!ne hesap. Sanki anonim şirket fes ediyorum. Alt tarafı telefon faturası. Neden zamanında değil?

Metin 623 Okunma

Cevaplar

  • Metin 28 Ocak 2015

    Aynı cevaplar, arasıra değişmesinde fayda var,

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 07.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Numara Taşıma hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön