04 Eylül 2013

Turkcell Numara Taşıma Hakkımı Kısıtlıyor!

Abimin üzerine kayıtlı Turkcell tabanlı Vodafone hattımı kendi üzerime kayıt etmek istedim. Bunun için Turkcell'e geçmem gerektiği söylendi. Bende söyleneni yaptım ve hattımı Turkcell'e taşıdım hattımı da üzerime aldım. Hattı üzerime aldıktan sonra tekrar numaramı diğer bir operatöre taşımak istediğimde Turkcell tarafından engellendiğini öğrendim.

Müşteri hizmetlerini konu hakkında bilgi almak için aradığımda 2014 yılına kadar numaramı taşıyamayacağımı belirttiler. Hattımı kendi adıma almak suç mu? Neden Turkcell benim numara taşıma hakkımı kısıtlıyor? Turkcell kullanmak zorunda mıyım? İşim gereği numaramı değişmek istemiyorum.

Caner 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizi 14.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Caner 07 Eylül 2013

    ilgisiz tcell

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön