14 Mayıs 2016

Turkcell Numara Değişikliğine Para Talebi!

Eşime aldığım hat sürekli olarak aranıyor. Eski hat kullanıcısının alacaklıları ve arkadaşları tarafından. Numara değişikliği içinse 20 TL bir para talep ediliyor bizden. Bana hattı alırken hacizli bir hat olduğu söylenmedi ve mağdur olduk. 3 Turkcell hattım bulunuyor ve kafamda soru işaretleri var mağduriyetim giderilmezse yıllardır kullandığım Turkcell'i bırakmak zorunda kalacağım.

Bünyamin 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Mayıs 2016

    Müşterimiz ile 17.05.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize numara değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön