15 Ekim 2015

Turkcell Numara Değişikliği Sorunu!

Turkcell numara değiştirme diye bir hikaye çıkarmış milleti yanıltmak için. Sadece kullanılmış numaralarla değiştiriyor. Üstüne birde para veriyorsunuz başkasının kullanılmış hattını kullanmak için. Böyle saçma sapan bir uygulama olamaz. Ondan sonra kimin kimi aradığı belli değil. Birde taahhüt verdiyseniz tamam 24 ay bu kurumla çalışmak zorunda kalıyorsunuz ya da ceza ödemeye razı geleceksiniz. Madem böyle bir imkan sunuyorsunuz sıfır numara vermemenin mantığı nedir? Sıfır numara vermiyorsunuz o zaman ceza neyin nesi? Amaç hizmet değil.

Hamza 695 Okunma

Cevaplar

  • Hamza15 Ekim 2015

    Kurumsalcılık oynamayı bırakın Turkcell. Kimsenin kimseye bilgi verdiği falan yok. Şikayetleri takip edenleri yanıltmak burada bile hile yapıyorsunuz.

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2015

    Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 08.09.2015 tarihinde yazılı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön