19 Nisan 2013

Turkcell Nüfus Cüzdanı Fotokopisine 10 Adet Hat!

Annemin başına gelen bir husus ! Hat almak için nüfus cüzdan fotokopisini verdik bir hat aldık. Çok zaman sonra büyük marka aldığımız hatta bir mesaj gönderdi bilmediğimiz bir numara şu kadar borcunuz var. Sonra itiraz etmek için bir Turkcell bayisine gittik bize müşteri hizmetlerinin mailini veriyorlar. Şikayetimizi yazıyoruz Nüfus cüzdanı fotokopisi isteniyor dilekçe isteniyor onu da verdik. Sonra okunaklı olmadığını iddia edip renkli dilekçe istiyorlar. Turkcell bir nüfus cüzdanına tam 10 adet hat çıkarıyorsun bu nasıl bir sistemsizlik ?Hat sahibinin bilgisi yok! Turkcell bir kişiye ait nüfus cüzdanı fotokopisine tam 10 adet hat çıkarmış!

Engin 149 Okunma

Cevaplar

 • Engin10 Eylül 2013

  sıfır kurumsallık

 • Engin30 Temmuz 2013

  10 kere dilekçe gönderdim imzalı fotokopi yolladım renkli istediniz renkli gönderdim okunmuyor diye geri dönüldü dilekçe mailime karşı gelen cevap dilekçeyle başvurun şeklinde oradaki çalışan personelinize verdiğiniz eğitim ve müşteri anlayışınız içler acısı hala sonumun çözülmedi gönderdiğim mailleri burada da paylaşacağım bakalım buna ne diyeceksiniz ? anca şaçma sapan şablonlarla maille bu şikayetlere geri dönüş yapıyorsunuz.

 • Engin24 Nisan 2013

  imzalı dilekçe ve nüfus cüzdanı fotokopisi gönderildi Turkcell den geri dönüş nüfus cüzdanının renkli fotokopisini gönderebilir misiniz şeklinde şaka mı bu ya yazışmaları paylaşacağım buna ne cevap verecek turkcell acaba ?

 • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 19.04.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize bilgisi dışında açıldığını belirttiği numaralar ile ilgili araştırma yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliği iletmesi yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön