28 Ekim 2016

Turkcell Note 7 Değişim Sorunu!

Samsung Note 7 aldım tonla para verip. Hatalı üretim olduğu için toplatılıyor veya "S7 Edge" model telefon ile değişim sağlanıyor. Buraya kadar gayet normal bir kriz yönetimi gibi görünüyor. Ancak telefon değişim süreci, elimdeki cihazı teslim ettikten sonraki 5 iş günü içinde olacağı bilgisini verdiler tarafıma. Bu demek oluyor ki, 5 gün boyunca telefonsuz kalacağım. Müşterilerim tarafıma ulaşamayacak ve birçok iş ve zaman kaybı yaşayacağım.

Yapılan bu hatadan dolayı benim telefonsuz kalmam gibi bir şeyi kabul edemem, ancak Samsung bu konuda hiçbir düzeltme yoluna da gitmiyor. Üstelik kendi hataları nedeniyle sürekli işten izin alıp yetkili servislerine gitmek zorunda kalıyor oluşum da işin diğer boyutu. Patlama riski olduğunu söyledikleri mevcut telefonun ivedi iadesini ve anında yeni telefon ile değişimini tüketici olarak istemek en büyük hakkımdır. Bu hakkım alınmaktadır.

Ali 180 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimizi 28.10.2016 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön