Turkcell Note-5 Ayıplı Cihaz Değişim Yapılmıyor.

Erdem P. |

1 ay 28 gün önce İzmit symbol AVM Turkcell bayisinden aldığım samsung-Note 5 cihazın kutu açılımından bu yana şarj alma problemi yaşıyor. Cihazı aldıktan sonra yaz okulum sebebi ile şehir dışına çıktığım için değişim için gidemedim. Bundan 20 gün önce symbol AVM Turkcell bayisine götürüp cihazın ayıplı olduğunu, değişim istediğimi ilettim. Değişim yapamayacaklarını, tamir için servise gönderebileceklerini söylediler. Cihazın ayıplı olduğu için tamir görmesini istemediğimi ve değişim talebimde ısrarcı olduğumu söylediğimde beni İzmit merkez'de bulunan Samsung teknik servisine yönlendirdiler. Tekrar yaz okulum sebebi ile şehir dışına çıktığım için bugün (20.08.2016) tarihinde teknik servise gidebildim. Aynı şekilde değişim yapamayacaklarını ve tamir edebileceklerini söylediler. Ben bu cihazın tamir edilmesini istemiyorum. 0 aldığım ürünün ayıplı çıkması benim problemim değil.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem P.
  25 Ağustos
  22:19

  Turkcell İletişim Merkezlerinden alınan ürün nasıl Turkcell İletişim Hizmetlerinin sorumluluğunda olamaz yahu dalga mı geçiyorsunuz insanlarla

 • 23 Ağustos
  12:13

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Erdem P.
  22 Ağustos
  16:20

  Bu arada cihazı aldığımız nummara 0533 691 58 **

 • 22 Ağustos
  09:23

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.