01 Şubat 2016

Turkcell Nedensiz Yüksek Fatura.

Turkcell' den eşimle 2 adet cihaz alınarak aylık faturamızın 70 TL olduğu bilgisi alındı. Benim kullanmış olduğum 0539****** no.lu hat üzerinde internetimde bulunuyor. Ama nedense 70 TL ödemesi hiç yapamadık sürekli 80- 95 arası fatura yansıtılıyor müşteri hizmetlerini de aradığımda internet aşımı söyleniyor. Anlamadığım 30 TL nasıl bir aşım olabilir. Ben evimde sınırsız internet kullanan birisiyim. Bu kadar aşım olması çok saçma. Ve ben taahhütlü olduğumuz için bu faturaları ödemek zorundayız. İptal edemiyoruz imkanım olsa başka bir hat'ta geçeceğim. Sadece şikayet ettiğim zaman bir orta yol bulunuyor. En kısa zaman da sorunumun çözülmesini ve faturamın normal hale düşmesini bekliyorum.

Pelin 30 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 03.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.01.2016 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön