04 Kasım 2013

Turkcell Nedensiz Ara Ödeme İstiyor!

25.10.2013 tarihinde vınn modemle 15 gb adil kullanım kotalı sınırsız internet aldım. 01.11.2013 tarihinde saat 14.00'da 80 lira ara ödeme talep edildi aksi halde 02.11.2013'de saat 13.30 da internetimin kapatılacağı söylendi. Öyle de oldu. Sınırsız internet için sebepsiz ara ödeme istendi yani, daha bir hafta bile kullanmamışken.

1 Kasım tarihinde saat 16.00 da müşteri temsilcileriyle bir form doldurdum ve bana 48 saate dönecekleri söylendi. Kimse dönüş yapmadı 67 saat sonra yani bugün 11'de ben arayıp sordum. Turkcell müşteri temsilcisi kayıtlara göre bana telefonla bilgilendirme yapacağını söyledi ama herhangi bir arama yapmadılar.

Tüncay 89 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi08 Kasım 2013

  Müşterimiz ile 08.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, hattında tanımlı kampanya hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Tüncay08 Kasım 2013

  İşiniz insanlara yardımcı olmak gibi görünse de niyetinizin bu olmadığı gayet açık. 4 gündür çözüme yönelik hiçbir şey yapılmadı (Alttaki standart mesajı göndermek dışında). Telefonla yaptığım görüşmelerde de aynı sorun yaşanmıştı, şikayette belirttiğim gibi. Ayın 2'sinden bu yana 6 gündür kapalı olan bir hat için, almadığım hizmetin parasını ödemek durumunda kalıyorum. Hukuk devleti olarak adlandırılan bu ülkede piyasanın firmanız gibi insanların paralarıyla haksız kazanç sağlayan çeşit çeşit firmayla dolmuş olması utanç kaynağı. Bu ülke için de utanç kaynağısınız. İnsanlar size iletişim kurmaya mecbur olmak durumundan dolayı geliyorlar ve bunun farkında olarak bu durumu imzalattığınız sözleşmelerle, taahhütlerle olsun harkulade bir şekilde kullanıyorsunuz. Anlıyorum ki sizin için aşılacak bir çizgi yok ve bu durumun sizin için sağladığı en büyük getiri haksız kazanca düşkünlüğünüzü hiç bir şekilde engelleyemeyecek ve aksine besleyecek olan vicdansız tutumunuz ve hizmet anlayışınız. Hiçbir çözüm beklemiyorum. Faturanızı yatırdım ve en kısa zamanda aboneniz olmaktan çıkacağım. Şunu diyebilirim ki en azından o andan sonrasında paramı hizmet karşılığında ya da haksız olarak alan firma siz olmayacaksınız. Sayenizde yitirdiğim saygımla.

 • Tüncay08 Kasım 2013

  4 gündür çözüme yönelik firma tarafından hiçbir girişim olmadı. Telefonla konuştuğumda da şikayetimde belirttiğim gibi durum aynı. Ayın 2 sinden beri kapalı olan hat için benden kullanmadığım bir hizmetin parası alınacak. İşinizin insanlara yardımcı olmak olmadığı gayet açık.

 • Turkcell Temsilcisi06 Kasım 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Tüncay06 Kasım 2013

  *Düzeltme: bilgilendirme yapıldığını söyledi ama herhangi bir arama yapmadılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön