25 Ağustos 2014

Turkcell Ne Telefon Ne 2G Ne 3G Hiçbiri Çekmiyor!

Ordu Merkeze bağlı ( Sağırlı ve Ataköy) köylerinde, telefon çekmiyor... Baz istasyonu talebinde bulunduk faks çektik, baz istasyonu yer talebi yaptık dönen olmadı. 2G 3G hiç çekmiyor. Baz için yer kirası istemedik ama yok ilgi alaka yok. Yardım edenimiz yok... Artık bıktık bu durumdan...

Akın 1.441 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 26.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kapsama alanı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön