Turkcell Narkoz Mobil Pazarlama Üyeliği...

Benan D. |

Bilgim dışında narkoz mobil pazarlama diye bir firmaya devamlı para kazandırıyorum. Birkaç aydır devam ediyor. Böyle bir firmadan talebim de olmadı. Turkcell'i aradım bizim müdahale şansımız yok, o firmayı arayın dediler. Ama Turkcell'in sitesinde şirket ortaklarımız diye bir bölüm var ve orada adı geçiyor. Ama nedense iptal edemiyor. Benim telefon numaramı böyle 3. parti firmalara verebiliyor. Parayı almaya gelince alıyor ama iptal edemiyor. Turkcell'in bundan bir çıkarı mı var acaba diye düşünüyorum. Ben paramı geri istiyorum ve narkoz mobil pazarlama gibi şirketlere telefonumun verilmesini istemiyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Benan D.
  07 Eylül
  09:10

  Beni aramışsınız, ama bir kere ve onda ise araba kullanıyordum, ikincisi mekanik temsilciniz sizin numaranız özel deyip işlem yapamayacağım deyip kapatıyor ve bağlanamıyorum. Ben işimi kendim çözdüm Turkcell'den tek istediğim yabancı firmalar tarafından dolandılmamıza izin vermesin ve müdahale edemiyorum demesin. Mutlaka bunun önlemi alınır, teşekkürler.

 • 01 Eylül
  16:34

  Müşterimizi 01.09.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Benan D.
  31 Ağustos
  14:14

  Turkcell'den alamadığım cevabı narkoz mobil pazarlamadan aldım. Turkcell'i bu konuda başarısız buluyorum. Çünkü gerekli açıklamayı yapmıyor ve yapamıyor. Sizin ilginize teşekkürler.

 • 31 Ağustos
  11:36

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.