05 Ocak 2016

Turkcell Müzik İnternet Yiyor!

22 Aralık'ta hattıma tanımladığım müzik dinleme paketi benim 804mb yedi. Ki bana gelen mesaja göre bu paketi yaptığımda internetimden azalmayacaktı. Ama paylaştığım fotoğrafı görürseniz 803 MB internetimi yenmiş bunun iade olmasını istiyorum. Ve ben internetim bitti diye 20 TL yükleme yaptım. Öğrenci olduğum için 20 TL bile benim zararımı gereğini yapılmasını istiyorum.

Yakuphan 73 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 08.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön