02 Mart 2015

Turkcell Mutlumedya Yanıltıcılığı.

Turkcell faturalı hat kullanıyorum, tam bir fiyasko,yanıltıcı firmalarla çalışan bir kurum. 69 liralık bir tarife kullanıyorum ve bu ay bana gelen fatura 325 TL, müşteri hizmetleri ile görüştüğümde faturanın detayının 200 lirasının Mutlumedya adında bir siteden kullanım olarak yapıldığını söylediler, bununla ilgili inceleme yapmak istediğimizde yardımcı olunmadı, hiçbir detay paylaşılmadı, şikayet kaydı oluşturmak itiraz etmek istediğimde mobil ödeme kullanımı olduğu için şikayet kaydı alınmadığı söylendi, 45 dakika şikayet kaydı oluşturmak için uğraştım ancak bir sonuç alamadım ve herhangi bir kötü kelime kullanmadığım takdirde telefon yüzüme kapatıldı. Turkcell insanları çok iyi yanıltıyor.

Emirhan 190 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Mart 2015

    Müşterimizin ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 05.03.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön