20 Temmuz 2015

Turkcell Müşteriyi Yanıltıyor.

Şirinevler Ataçlar şubesine puanımla telefon almak istediğimi belirttim. Yetkili arkadaş Samsung alpha telefonunu alabileceğimi söyledi. Kasaya geldiğimde ekrana Turkcell T60 olarak giriş yapıldı. Nedenini sorduğumda Samsung Alpha' nın satışının kalktığını söylediler.

Ödeme bilgilerim verildi, cihaz hattıma tanımlandı, sözleşmeyi imzaladıktan sonra müdür arkadaş bu telefon için ödemeyi az söylediklerini belirtip iptal edeceğini söyledi. Bende mağazadaki 3 kişinin aynı fiyatı söylediğini belirtip iptal olmasını istemediğimi söylememe rağmen mağaza müdürü arkadaş yapabilecek bir şeyinin olmadığını söylediler ve nitekim iptal ettiler. Çok rahatsız oldum, gereğinin yapılması içinde şikayet ettim.

Gülsüm 386 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 20.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin bayi ile ilgili talebi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön